У Бангладеш лікарі провели унікальну операцію "Людині-дереву"

Абул Баяндра протягом 10 років хворіє на рідкісне генетичне захворювання, відоме як хвороба "Людини-дерева".

25-річний бангладешець Абул Баяндра протягом 10 років хворіє на рідкісне генетичне захворювання, відоме як Epidermodysplasia Verruciformis, або захворювання "Людини-дерева". Лікарі медичного коледжу міста Дакка провели операцію, яка зможе повернути чоловіка до нормального життя.

Як повідомляє CNN, Абдул Баяндра вперше дізнався про свою хворобу 10 років тому. Через захворювання він не може сам їсти, пити, митися, чистити зуби і працювати. Чоловік раніше був рикшою, і хоче повернутися назад до своєї роботи. Однак, захворювання "Людини-дерева" викликає пошкодження у вигляді бородавок по всьому тілу.

Чоловік-дерево
CNN
Рентгенський знімок рук чоловіка.

"Я протягом 10 років боровся та терпів біль. Завтра у мене операція. Я хочу знову мати можливість працювати", - розповів Абул Баяндра.

"Я хочу жити, як нормальна людина. Я просто хочу мати можливість тримати свою доньку на руках та обіймати її. Було б добре знову почати їсти власними руками", - додав чоловік.

Чоловік-дерево
CNN

Зазначимо, це була перша операція, і вона тривала 2,5 години. Весь процес реабілітації може зайняти від 6 місяців до року, тому чоловіку доведеться пережити ще не одне медичне втручання.

Крім того, операцію оплатила держава. Команда з дев'яти лікарів під керівництвом Доктора Сена видалила бородавки за допомогою лазера. Вони спалювали мертві тканини шар за шаром. Їхнім завданням було не зачепити будь-які нерви. Вперше за останні 10 років рука Абула Баядри виглядає як справжня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: