Банк ледь не збанкрутів через блогерів

Повідомлення на одному з блогів ледь не призвело до банкрутства банку Гайани. Зловмисників звинувачують у нанесенні шкоди суспільству.

Гайанський комерційний банк виявився на межі банкрутства через блогерів.

У блозі livinguyana.blogspot.com 26 лютого з'явилося повідомлення про те, що Guyana Bank for Trade & Industry звернувся до уряду з проханням про екстрену фінансову допомогу в 5 мільйонів доларів.

Після появи цього повідомлення банк одержав декілька тисяч дзвінків від стурбованих клієнтів, проте масового відтоку вкладів, за словами керівництва Guyana Bank for Trade & Industry, вдалося уникнути. Центробанку Гайани довелося поширити офіційне спростування інформації про фінансові труднощі, які нібито виникли у банку.

27 лютого повідомлення, що викликало паніку вкладників, було видалене. Замість нього з'явилося вибачення за "100% неправдиву інформацію". Проте правоохоронні органи Гайани заявили, що вони мають намір встановити особу блогера, який опублікував "помилкові відомості, що мають за мету спричинення шкоди суспільству". Станом на 1 березня, блог був видалений.

Читайте також:

Банкам заборонили на свій розсуд змінювати відсотки по кредитам

Щоб повернути депозит, мешканець Севастополя прикував себе ланцюгом в банку

В Україні закриваються 13 банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: