Батьки хотіли назвати дитину "@"

Одна молода китайська пара намагалася назвати свою новонароджену дитину "@".

Дитина
Архів
60 мільйонів китайців носять імена, які надзвичайно рідко вживаються і це створює проблеми у документації.
Одна молода китайська пара намагалася назвати свою новонароджену дитину "@", повідомив заступник директора Держкомітету КНР з китайської мови Лі Юймін.

"У нас був випадок, коли дитину намагалися назвати ім'ям "@", - сказав Лі Юймін на прес-конференції в четвер.

Позначення @ використовується в адресах електронної пошти. Китайська мова використовує ієрогліфічну систему листа, при якій записується не звучання слова, а його сенс, поняття. Тому, теоретично, для імені можна використовувати будь-який знак, проте на практиці в Китаї діють правила, що обмежують вживання деяких символів як називних.

Зокрема, заборонено використовувати цифри або знаки іноземної мови. Лі Юймін розповів, що батько дитини пояснював вибір знаку @ як імені для дитини тим, що транскрипція його вимови англійською мовою (використовувана як запозичення і в китайській мові) - "ет" (at), є абревіатурою китайського словосполучення "ай та" (ai ta, "люблю його").

Лі також розповів, що 60 мільйонів китайців носять імена, які складаються з ієрогліфів, що надзвичайно рідко вживаються і це створює проблеми для державних органів у використанні в документах.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: