Байден заявив, що соцмережі "вбивають людей": Facebook обурили висловлення президента США

Байден заявив, що соцмережі "вбивають людей": Facebook обурили висловлення президента США

Associated Press

Соцмережа не бажає завадити меті президента Байдена вакцинувати в липні 70% населення США.

Президент США Джо Байден заявив, що платформи соціальних мереж, зокрема Facebook, "вбивають людей". За словами Байдена, вони допускають розміщення дезінформації про вакцинування на своїх сторінках.

Як буде захищатись соціальна мережа після таких звинувачень американського президента, розповіли у Сніданку з 1+1.

"Вони вбивають людей. Послухайте, єдина пандемія, яка є, серед невакцинованих", - так Джо Байден відповів на запитання журналістів про роль соцмереж у розповсюдженні хибної інформації про вакцинацію та пандемію.  

Американський лідер згадав і найпопулярнішу соцмережу в світі - Facebook. Натомість там такі звинувачення президента заперечують: "У той час, коли в Америці зростає кількість випадків COVID-19, адміністрація Байдена вирішила звинуватити кілька американських компаній у соціальних мережах. Кількість вакцинованих серед користувачів Facebook у США зросла. Ці  факти суперечать словам адміністрації".

Представники Facebook опублікували дослідження. На ньому видно: 85% користувачів Facebook у США були або хочуть бути щепленими. Соцмережа не бажає завадити меті президента Байдена вакцинувати в липні 70% населення США. "Від моменту початку пандемії понад два мільярди людей переглядали достовірну інформацію про COVID-19 та вакцини у Facebook. Коли ми бачимо дезінформацію про вакцини проти COVID-19, ми вживаємо заходів проти неї", - йдеться у заяві. 

До слова, до початку пандемії у Facebook видалили понад 18 млн прикладів дезінформації про COVID-19, а також спростували понад 167 мільйонів одиниць контенту. Як відреагує Байден на аргументи представників соцмережі, поки невідомо. 

Наступна публікація