БДСМ-вечірки та бійки з чиновниками: Росія переживає останній дзвоник

Російські підлітки влаштували собі "свято свободи".

Без яскравих курйозів в день останнього дзвоника у Росії не обходиться. Тут школярі вийшли на новий рівень. Замість традиційних купань у фонтанах вони влаштовують БДСМ-тусівки на подвір’ї школи. Як іще відзначають свято останнього дзвоника російські випускники - у підбірці ТСН.ua.

Головне на "лінійках" у школах - це дрес-код. Випускники приходять у святкових, але стриманих темних костюмах та сукнях. Однак не усі зважають на правила. Учень однієї з російських шкіл одягнув ексклюзивне вбрання: він обрав для себе костюм, який нагадує кухоль пива.

костюм пиво Росія 2
twitter.com/malllinss
костюм пиво Росія
twitter.com/malllinss

Стандартні урочистості стали нецікавими, тому в школі в Самарі вигадали ще й сценки. В одній з них випускники молодших класів вдають з себе бабусь. На сцені вони грають на народному інструменті - балалайці.

У селі Абашево теж вирішили внести креативу у святкування і зі сцени зробити корабель із прапорами зі стільців.

Тим часом у одинадцятикласників із Владивостока було ще й шалене пре-паті. Вони влаштували флешмоб у БДСМ-костюмах, одна з дівчат була у поліцейській формі. Фото молодих людей із заклеєними скотчем сосками розлетілися Мережею. Також тут зняли відео, на якому школярі із кольоровими димовими шашками відтанцьовують під гучну музику перед школою, а згодом - в актовому залі.

На одинадцятикласників чекає покарання, а саму школу перевірятимуть правоохоронні органи.

бдсм школа росія

бдсм школа росія 2

Не в усіх школах було так весело. Наприклад, у гімназії №147 Омської області випускники, нічого не підозрюючи, співали останню у своїй школі пісню. Аж тут посеред виступу на одну з дівчат летить величезний шматок штукатурки. Здивувалися школярі ще й тому, що у цьому залі робили ремонт за два роки до їхнього випуску.

Доки в Омській області школярі потерпають від останнього дзвоника, у селищі Юрино потерпає від нього депутат регіонального Держзібрання Катерина Вахітова. Одинадцятикласник несподівано вибіг і вдарив чиновницю. Хлопця одразу скрутили учителі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції