Бельгійські культуристи втекли з чемпіонату країни

Культуристи злякались допінг-тестів і зірвали чемпіонат Бельгії з бодібілдінгу. Медики погрожують санкціями.

Чемпіонат Бельгії з бодібілдінгу закінчився, так і не розпочавшись. Спортсмени дружньо знялися із змагань, дізнавшись, що їм належить пройти допінг-тести.

У бельгійському чемпіонаті, що проходив у місті Фліссинг в Нідерландах, мали звяти участь 20 культуристів. Всі атлети були готові до початку змагань і пройшли зважування, пише бельгійське видання Nieuwsblad.

Проте як тільки вони побачили трьох медиків, які прийшли узяти у них аналізи перед початком, усі 20 вирішили знятися із змагань і піти.

Глава допінг-комісії Ханс Коман не став приховувати своє обурення. "Я складу звіт. У ньому буде особливо вказано, що я ніколи не бачив нічого більш огидного. Ми не можемо залишити це непоміченим", - заявив він.

Коман підкреслив, що діяв строго відповідно до правил. "Ми ніколи не попереджаємо самих атлетів (про майбутні допінг-тестах)", - підкреслив він.

На думку Комана, поведінка культуристів свідчить про те, що вони всі приймають допінг. Зазвичай у разі позитивних допінг-проб спортсменів дискваліфікують на два роки.

В результаті чемпіонат так і не відбувся. Глядачі, що зібралися, - як повідомляється, їх було близько 300 - розійшлися по домах.

Читайте також:

Росіяни встановлять рекорд швидкості на тракторі

Американки грають у футбол в нижній білизні

Віталій Кличко хоче пройти допінг-контроль

Шведи впевнені, що росіяни вживають допінг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: