Бельгійський поліцейський по дорозі з роботи зіткнувся з пантерою

На її пошуки були терміново вислані поліцейські і співробітники лісової служби, проте їх пошуки не увінчалися успіхом.

Поліцейський з бельгійського міста Буйона (Bouillon) повертався з роботи додому і зіткнувся з пантерою, яка вже майже два місяці, за свідченнями очевидців, бродить в лісах бельгійських Арденн, але поки що так і не була спіймана, повідомляють місцеві ЗМІ.

Вперше містична пантера була помічена в кінці серпня в лісі департаменту Мерт-і-Мозель (Meurthe-et-Moselle) на північному сході Франції. Причому один з численних очевидців виявився викладачем біології, тому що його свідчення визнали більш ніж достовірними.

Через два тижні після цього пантеру побачив один з мешканців села Легліз (Leglise), розташованого на південному сході Бельгії в районі Арден. Тварина мабуть прижилася в краю бельгійських гір і лісів і відчуває там себе цілком вільно. Не минає і тижня, щоб хтось знову не побачив пантеру, яка розгулює по лісі.

Слідами дикої тварини вже кілька разів висилали поліцейських, озброєних гвинтівками зі спеціальними снодійними ампулами, але виявити її так і не вдалося.

До цих пір залишається неясним, звідки могла взятися чорна пантера в європейських лісах. Жоден із цирків або зоопарків Франції та Бельгії не повідомляв про втечу тварини. Влада передбачає, що, можливо, вона жила у приватної особи, від якої і втекла.

Поки поліція шукає пантеру, місцева влада в районі бельгійських Арденн настійно рекомендує жителям утриматися від прогулянок у лісі, хоча тварина і уникає спілкування з людиною і нікому не завдала шкоди.

Після того, як бельгійський поліцейський повідомив про несподівану і скороминущу зустріч з великою чорною кішкою, на її пошуки були терміново вислані поліцейські і співробітники лісової служби, проте їх пошуки знову не увінчалися успіхом.

Читайте також:

У Панамі підлітки забили камінням "Горлума"

У Китаї знайшли змію-мутанта з лапою посередині тулуба

В Україні рятують диких тварин (відео)

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: