Бельгієць, який виграв мільйони, роздав гроші бідним

Напередодні Різдва мешканці небагатого бельгійського містечка Рімст на кордоні з Нідерландами отримали подарунки від цілком реального Санта-Клауса.

Місцевий житель, який виграв в лотерею 7,5 мільйона євро, поділився з ними половиною свого виграшу. Щасливчику принесла успіх загальноєвропейська лотерея "Євромільйони", в якій він взяв участь 12 грудня. Мінімальна ціна лотерейного квитка становить два євро.

Таємничий добродійник побажав залишитися невідомим, проте джерела в місцевій пресі говорять, що це чоловік приблизно 50 років, батько двох дітей. Продавець квитків розповів, що ця людина сама колись бідною, тому знає, як бути без засобів до існування, передає AFP.

Бельгійський добродій як перший різдвяний подарунок виписав чеки на 1 тисячу літрів палива для сотні бідних сімей. Про це повідомив глава місцевого добродійного агентства, який обслуговує місто з населенням в 16 тисяч людей.

Лотерея "Євромільйони" вперше розігрувалася в лютому 2004 року у Франції, Іспанії і Великобританії. Пізніше в ній також змогли взяти участь жителі Бельгії, Люксембурга, Швейцарії, Португалії, Ірландії і Австрії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: