Бельгійський зоопарк оприлюднив відео кумедного новонародженого панденя

За допомогою Інтернету новій мешканці зоопарку оберуть ім'я.

Працівники бельгійського зоопарку оприлюднили відео своєї нової мешканки. На ньому тримісячне панденя перевертається з боку на бік і намагається стати на ноги, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Панденя отримало кличку "крихітка Пі". Утім згодом для нього оберуть офіційне китайське ім'я. Це зараз роблять онлайн. І вже серед трьох варіантів, які зберуть найбільше голосів, працівники звіринця визначать остаточний.

Деякі пропозиції мають доволі цікавий переклад з китайської. Наприклад, "небесний скарб, "зірка Європи" та "мир і єдність".

Нагадаємо, у віденському зоопарку у неділю, 7 серпня, у матері Ян Ян та батька Лонг Хуей народилася пара панд. Однак лише у вівторок, 16 серпня, Reuters оприлюднило кілька світлин новонароджених тварин разом з матір'ю.

Велика прем'єра маленької панди: працівники бельгійського зоопарку оприлюднили відео нової мешканки

 

На ньому тримісячне маля перекидається з боку на бік і намагається стати на ноги. Панденя отримало кличку "крихітка Пі". Утім, згодом для нього оберуть офіційне китайське ім'я. Це зараз роблять онлайн. І вже серед трьох варіантів, які заберуть найбільше голосів, працівники звіринця визначать остаточний.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: