Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бенксі присвятив нову роботу біженцям, яких жорстоко розігнала французька поліція

Співробітники застосували сльозогінний газ, гумові кулі і шокові гранати.

Вуличний художник Бенксі присвятив свою нову роботу біженцям, яких у таборі під містом Кале жорстоко розігнали французькі поліцейські.

Картина з'явилася на стіні навпроти французького посольства в Лондоні. На ній зображена Козетта зі знаменитого мюзиклу "Знедолені", яка працювала прибиральницею в трактирі. Вона стоїть на тлі французького прапора в хмарі сльозогінного газу.

На початку 2016 року табір, де перебували близько 1 500 біженців, французька влада за допомогою поліції спробувала розселити. Деякі відмовилися покидати табір, чого почалися зіткнення з поліцією — правоохоронці застосували сльозогінний газ, гумові кулі і шокові гранати.

Нагадаємо, що раніше у Франції біженці придумали, як заробляти на графіті Бенксі.

Видання "Evening Standart" повідомило, що хитруни закрили ковдрою графіті знаменитого художника Бенксі і демонструють його за винагороду.

На міській стіні Бенксі намалював засновника корпорації "Apple" Стіва Джобса. Зобразив його з комп'ютером і речовим мішком, щоб нагадати європейцям, що батько одного з найбільш успішних американців був вихідцем із Сирії.

Втім, сучасні мігранти високе мистецтво оцінили по-своєму - по 5 євро з людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції