Берег Голландії всіяли банани

На берег двох голландських островів в Північному морі викинуло декілька тисяч бананів.

банани
На берег двох голландських островів в Північному морі викинуло декілька тисяч бананів. Фрукти знаходилися в контейнерах, що впали в море з вантажного судна під час шторму.

Пляжі на островах Тершеллінг і Амеланд виявилися буквально усіяними бананами - до радості місцевих жителів. Правда, вживання їх в їжу представляється сумнівним, у зв'язку з тим, що вони незрілі і до того ж плавали в солоній воді.

Банани почали прибиватися до берега в середу після того, як щонайменше шість контейнерів впали з судна, що транспортувало фрукти з Куби, говорить Госсен Бурен, чиновник з острова Тершеллінг. Деякі контейнери у воді розкрилися.

Місцеві власті зараз ведуть переговори з морською страховою компанією про те, що робити з бананами. Деякі місцеві жителі вже запропонували послати їх в голландські зоопарки, говорить Бурен.

Мешканці цих островів вже звикли до того, що до них на берег море приносить різні речі, зокрема взуття і іграшки. Так, після шторму 2006 року до них "прибило" кросівки і алюмінієві портфелі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: