Без віз і без валіз. Як у Мережі відреагували на результати саміту Україна-ЄС

Читайте добірку влучних жартів та постів. 

Сьогодні, 24 листопада, у Брюсселі відбувся довгоочікуваний саміт Україна-ЄС, на якому учасники обговорювали подальші кроки для візової лібералізації.

Лідери ЄС і президент України Петро Порошенко вкотре наголосили, що наша держава виконала усі взяті на себе зобов'язання, необхідні для скасування віз для українців. Утім, дата, коли громадяни України нарешті зможуть поїхати до країн Євросоюзу без віз, так і не було озвучена.

Користувачі соціальних Мереж активно обговорювали Саміт до його проведення, під час і вже після його завершення. Юзери влучно жартували про життя "без віз та без валіз". Зібрали добірку найкращих постів і твітів.

Нагадаємо, 17 листопада посли країн ЄС ухвалили рішення про початок проведення переговорів з Європейським парламентом щодо безвізу з Україною

У разі позитивного рішення на Україну чекає три важливі кроки. Спочатку ЄС має запровадити механізм скасування безвізу, потім режим має затвердити Європарламент, що, найімовірніше, станеться в середині грудня. Також рішення має ухвалити Рада ЄС. За різними оцінками, ще два-три місяці буде порібно для запуску механізму. Таким чином українці зможуть їздити до Європи без віз не раніше березня-лютого. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: