Безграмотний пенсіонер з Прикарпаття винайшов "всюдихід-самохід"

Місцевий умілець Михайло Радовецький вдихає нове життя у найнесподіваніші речі.

На хуторі Мечищів у Прикарпатті мешкає місцевий умілець Михайло Радовецький: неосвічений пенсіонер може втерти носа навіть видатному винахіднику Івану Кулібіну.

Односельці кажуть - в нього талант від Бога. Сам 62-річний чоловік не те що технічної, взагалі освіти немає. Після війни його батько рано помер. Мати залишалася сама з трьома дітьми на руках, відтак вирішила - синові не варто протирати у школі штани. Забрала з першого ж класу.

Зараз Михайло шкодує, що не вміє ні читати, ні писати. Скромно каже, що майструє інтуїтивно. "Що розказувати! Що взяв і подумав, те і зробив", - відзначає він.

Своє найбільше "ноу-хау" Михайло назвав "всюдиходом-самоходом". Взимку возить на ньому гній та дрова, навесні оратиме поле. Каже, "замолоду" це був звичайнісінький мотоцикл, який "на старість" сусіди викинули на смітник.

"Модернізований" двигуном, що стояв на віялках на колгоспному току, тепер він їздить не швидше, ніж двадцять кілометрів на годину, проте тягне майже тонну вантажу. Майстер каже, що робив він свій "всюдихід" недовго, майже рік.

Наразі у планах Михайла – тільки вдосконалювати досі зроблене. Мовляв, для нового він уже застарий.

Читайте також:

Нестандартні послуги: алібі на всі випадки життя
Одесити навчилися видобувати паливо з автомобільної гуми
В Україні з'явився перший власний електромобіль


ВідеоУмілець з Прикарпаття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: