Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безпритульна мігрантка виступила у передмісті Лос-Анджелеса завдяки вірусному відео з її співом

За цей виступ безхатько отримала 700 доларів.

Співачка-безхатько, 52-річна Емілі Замурка, яка прославилась завдяки виконанню оперної арії у метро, виступила у передмісті Лос-Анджелеса, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Її першу появу перед глядачами після славнозвісного відео організував представник міськради. За цей виступ безхатько отримала 700 доларів. Новоспечена зірка зібрала справжній аншлаг, виконавши арію з опери ПуччІні. Продюсер Джоель Даймонд уже запропонував їй підписати контракт.

28 років тому Емілі приїхала до США з Росії. Заробляла на життя тим, що давала приватні уроки гри на фортепіано та скрипці. Та через проблеми зі здоров'ям працювати далі не змогла, а через борги втратила житло. Нині співачку поселили в готелі, для неї вже зібрали пожертв 72 тисячі доларів.  

Відео Мігрантці з Росії, яка стала безхатьком в США, зібрали 72 тисячі доларів пожертв

Її першу появу перед глядачами після славнозвісного відео організував представник міськради, за цей виступ безхатько отримала 700 доларів. Новоспечена зірка зібрала справжній аншлаг, виконавши арію з опери Пуччіні. Продюсер Джоель Даймонд уже запропонував їй підписати контракт.  

Мігрантці з Росії, яка стала безхатьком в США, зібрали 72 тисячі доларів пожертв

Нагадаємо, до Мережі потрапило відео з виступом жінки на порожній платформі метро, яка виконує арію "O mio babbino caro" з опери "Джанні Скіккі" італійського композитора Джакомо Пуччіні. Відеоролик швидко набрав неабияку кількість лайків та переглядів у Мережі, а талановитою виконавицею виявилася 52-річна мігрантка з Росії на ім'я Емілі Заморка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції