Безпритульна жертва Голокосту заповіла університету 100 тис. дол.

Після смерті жінки виявилося, що вона мала статки у розмірі в 300 тисяч доларів.

Пожертву в розмірі 100 тисяч доларів отримав Єврейський університет в Єрусалимі. Як з'ясувалося, їх заповіла установі бездомна жінка, яка пережила Голокост.

Жінка єврейського походження, чиє ім'я не повідомляється, померла два роки тому в Нью-Йорку у віці 92 років. Вона жила на вулицях Манхеттена і не мала родичів.

Після смерті жінки виявилося, що вона мала статки у розмірі в 300 тисяч доларів. Третина цих грошей, згідно з її заповітом, була передана в якості пожертви ієрусалимському університету. Також частину заощаджень отримав житель Нью-Йорка, який незадовго до смерті жінки дозволив їй зайнятися парковкою його машини в обмін на їжу і кімнату.

Яким чином жінці вдалося зібрати таку суму, не повідомляється.

"Мабуть вона практично ні на що не витрачалася. Напевно, вона хотіла зберегти свої гроші на благо всього світу", - повідомив директор зі зв'язків з громадськістю Єврейського університету Йефет Озері. Він зазначив, що пожертви, згідно з побажанням жінки, підуть на стипендії для студентів-медиків.

Нагадаємо, кілька років тому в британській глибинці 93-річний холостяк Генрі Реддеуей після своєї смерті залишив заповіт на 5 млн доларів. При цьому сусіди вважали його справжнім бідняком.

Читайте також:

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Американка найняла кілера чоловікові, щоб перервати медовий місяць

Китайська наречена одягнула на весілля фату більше ніж в два км

В Австралії зареєстрована Сексуальна політична партія
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: