Білоруському пенсіонеру дозволили безкарно відлупцювати мера

Розлютившись через постійні відписки з боку влади, пенсіонер вирішив особисто "розібратися" з мером.

Пенсіонер з білоруського міста Високе Віктор Касьянов отримав назад гроші, які йому довелося сплатити раніше, як компенсацію за побиття мера.

Про це повідомляє "Хартія'97".

"Бєлдержстрах" повернув Касьянову усю виплачену суму – 606 тисяч білоруських рублів (близько 220 доларів).

76-річний Касьянов довгий час добивався від міської влади, аби вона знесла сарай для кіз, побудований його сусідкою на подвір'ї будинку (на думку пенсіонера, прибудова була незаконною). Однак у відповідь на скарги Касьянова приходили лише відписки.

Розізлившись на відмову мера міста, Леоніда Бірюка, знести сарай, пенсіонер увірвався в кабінет чиновника та відлупцював його своїм ціпком.

"Я пішов, пісок собі в кишеню насипав, солі купив. Повернувся до нього, зайшов у кабінет і вдарив ціпком, я й пісок кидав, але не влучив йому в очі", - розповідав пізніше Касьянов. Мера врятував міліціонер, що прибіг на галас.

За фактом нападу було розпочато кримінальну справу. Ще до початку суду Касьянова зобов'язали сплатити "Бєлдержстраху" компенсацію. Поміж тим, суд вирішив пенсіонера не карати, оскільки вирішив, що той діяв у стані афекту.

Касьянов зрештою відбувся двома місяцями в психіатричній лікарні. Отримати назад свої гроші йому вдалося лише завдяки допомозі правозахисника Володимира Малея. На думку останнього, компенсацію було повернуто "законно і справедливо".

Читайте також:

Дружину Лундгрена врятувала від бандитів фотографія чоловіка

П’яні росіяни знову покусали стюардесу й побилися в літаку

Зухвалу бійню на київській АЗС покривав капітан міліції

Підлітка вбили за хамство на "Однокласниках"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: