Більш ніж 900 поліцейських шукали дружину японця за помилковим викликом

Після великої сварки між подружжям, дружина забрала восьмирічного сина і на сімейному автомобілі поїхала до батьків.

Більше 900 поліцейських і майже 200 патрульних автомобілів вирушили на пошуки дружини, яка пішла від чоловіка за помилковим викликом від її чоловіка в префектурі Канагава на захід від Токіо.

Після великої сварки між подружжям із міста Ацугі префектури Канагава, дружина забрала восьмирічного сина і на сімейному автомобілі поїхала до батьків. Чоловік вирішив за будь-яку ціну повернути дружину і не вигадав іншого способу, як подзвонити в поліцію і повідомити, що його автомобіль разом з дитиною був вкрадений зі стоянки цілодобового магазину, куди він зайшов на декілька хвилин.

Поліція розцінила пригоду як викрадення та задіяла всі 54 поліцейських відділення префектури. У пошуках брали участь 900 поліцейських із семи загонів та 197 патрульних машин. Повідомлення про викрадення було передано в поліцейські управління двох сусідніх префектур.

Через півторb години після викрадення машину вдалося виявити в центральному місті префектури - Камакура. Автомобіль був оточений чотирма патрульними машинами і зупинений.

На запитання поліцейських, де і за яких обставин був викрадений автомобіль, жінка заявила, що машина належить їй, а дитина в салоні - її власний син.

"Ніяких сумнівів - таку дурість міг зробити тільки мій чоловік", - одразу сказала жінка, навряд вислухавши пояснення поліції.

При подальшому розслідуванні чоловік зізнався, що йому "дуже соромно, але дуже хотілося повернути дружину".

Матеріали по справі, яке підпадає під визначення "неважкий злочин" направлені в прокуратуру.

Читайте також:

В Токіо запропонували ввести вагони для чоловіків

Розбійник самотужки відбивався від 500 поліцейських дві доби

Пенсіонерка вирушила на електричному візку в магазин швидкісним автобаном

Чоловік викрав маршрутку, бо надто довго чекав її відправлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: