Більше половини росіян вірять в кохання з першого погляду

За результатами проведеного напередодні Дня закоханих опитування, до кохання з першого погляду практично в рівній мірі схильні і чоловіки, і жінки.

59% росіян вірять в кохання з першого погляду. Зараз майже половина росіян - 45% - закохані. Частіше закоханими виявляються одружені чоловіки, тоді як 52% жінок цього почуття зараз не випробовують.

За результатами проведеного напередодні Дня закоханих опитування, до кохання з першого погляду практично в рівній мірі схильні і чоловіки, і жінки - 58 і 60% відповідно, і одружені, і неодружені - 60 і 59%.

Чим молодше респонденти, тим частіше вони відповідають на питання про існування кохання з першого погляду позитивно, повідомляє РІА "Новості".

"Жителі мегаполісу частіше, ніж жителі інших типів міст, вірять в кохання з першого погляду. Можливо, це пов'язано з динамічнішим, раціональнішим ритмом життя, коли ніколи озирнутися по сторонам і перший погляд, що зачепив, можна рахувати за кохання з першого погляду", - вказала керівник Управління соціальних досліджень ВЦВГД Олена Пахомова.

Найменш схильні вірити у почуття, що раптово спалахнуло, ті, що живуть у цивільному шлюбі і 45-59-річні.

Найчастіше росіяни відзначають, що вперше закохалися у віці 13-16 років (38%). Кожен п'ятий (21%) повідомляє, що перше кохання трапилося в 17-19 років. 10% росіян повідомляють, що вперше випробували почуття закоханості у віці 20 років і старше, 9% - у віці 7-12 років. Найрідше (3%) респонденти відзначають, що перше кохання було у них в дошкільному віці - до 7 років, свідчать дані центру.

За словами Пахомової, тих, хто одружувався або вийшов заміж по першій закоханості, всього 23%.

Більше двох третин росіян - 77% - не ходять зараз на побачення. Ті ж, хто все-таки призначає побачення, вважають за краще зустрічатися в кафе - таких майже половина. Кожен п'ятий зустрічається в кіно або удома. Рідше росіяни владнують побачення в парку, в клубі, на природі, в гостях, в ресторані, театрі або музеї.

Читайте також
Фермер отримав рогату "валентинку" – корова народила теля з серцем на лобі
Хакери експлуатують День закоханих, аби розіслати віруси
В Іспанії опубліковані щоденники легендарної королеви сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: