Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Користувачі Мережі у захваті від витвору, що з’явився на батьківщині першої леді США.

У Словенії неподалік від містечка Севниця, де народилася дружина президента США Дональда Трампа, поставили статую, присвячену першій леді Америки.

Дерев’яна ростова фігура Меланії “одягнена” у блакитний костюм, зображуючи її під час інавгурації Дональда Трампа 2017 року. У статуї піднята рука у привітальному жесті, так само, як і вітала американців сама Меланія під час присяги чоловіка.

Автором статуї став місцевий майстер Алесь Зупевк, а замовив йому цей витвір американський митець Бред Дауні.

На “урочистому відкритті” статуї у містечку Рожно, що розташоване по сусідству з рідним краєм Меланії, зібрались близько 30 місцевих мешканців. І скульптура їм не сподобалась. Вони назвали статую “соромом” і зауважили, що вона більше схожа на синього мультгероя Смурфа, аніж на першу леді США. Daily Mail зазначає, що земляки Меланії пишаються спільним походженням з нею, тому негативно сприйняли не надто елегантний витвір.

Що ж до користувачів Мережі, то вони у захваті від дерев’яної дружини Трампа і наперебій жартують над її скульптури. Зокрема пишуть, що “Справжня Меланія більш дерев’яна” та “(Статуя) має більше життя, ніж дружина Трампа”.

ВідеоКористувачі соцмереж запідозрили, що у Меланії Трамп є двійник

Мережею шириться хештег “фейк Меланія” - фальшива Меланія. Прихильники теорії змови запевняють, що у дружини американського президента Меланії Трамп є двійник. Спровокували хвилю обговорення світлини та відео з візиту глави Сполучених Штатів Америки до зруйнованої штормом Алабами. Один з користувачів написав, що жінка на фото не схожа на Меланію Трамп. Нібито й зріст не той, і форма підборіддя. Інші підхопили – а й справді, жінка тримає президента за руку, хоча Меланія зазвичай такого не робить.  

Користувачі соцмереж запідозрили, що у Меланії Трамп є двійник

Залиште свій коментар

Вибір редакції