Більшість росіян вдячні коханим, які б’ють їх з виховною метою

Більшість росіян вдячні коханим, які б’ють їх з виховною метою

Ніжне виховання / Фото: Сегодня

У Росії 69% представників сильної статі вважають, що жінки роблять правильно, вправляючи їм мізки рукоприкладством.

Майже третина росіян (31%) готові пробачити або, принаймні, зрозуміти рукоприкладство з боку своєї другої половинки. Особливо схвальне ставлення до побоїв у чоловіків. Так, як з'ясувалося, побої від дружини або коханої можуть витерпіти 69% представників сильної статі. На думку чоловіків, іноді бувають ситуації, коли треба, щоб хтось вправив мізки, і краще, якщо це зробить дружина. Проте чоловіки тут же обмовляються, мовляв, звичайно, все має бути в розумних межах.

Цікаво, що у чоловіків і жінок спостерігається істотна різниця в поглядах на цю проблему. Абсолютно іншої думки дотримуються прекрасні дами: з приказкою "Б'є - значить любить" згодні лише 10% опитаних жінок.

Про це свідчить опитування, проведене Дослідницьким центром рекрутингового порталу Superjob.ru серед росіян, що перебувають в офіційному чи цивільному шлюбі. За їхніми словами, на прощення здатна тільки любляча людина. "Я дуже сильно його кохаю" або "Важливий привід, причина для такої дії, термін спільного проживання і глибина відносин між людьми", - відзначили прихильники рукоприкладства.

Також з опитування стало відомо, що найчастіше забіяк виправдовують респонденти, чиї відносини зареєстровані офіційно (37% проти 26% серед які не перебувають у шлюбі). Не менш важливим фактором у поглядах на цю проблему виявився вік: чим старші опитані, тим лояльніше вони відносяться до рукоприкладства з боку своєї другої половинки.

Готові негайно розлучитися з коханим, якщо він почне з'ясовувати стосунки кулаками, 41% опитаних. "Прощати немає сенсу. Якщо підняв руку один раз, підніме і вдруге! Перевірено", "Я себе поважаю і люблю", "Ніхто не має права бити іншу людину", "Це низько!" - Висловлювалися вони. При цьому за розрив з неврівноваженим партнером висловилися 57% жінок і лише 13% чоловіків. Легше на припинення відносин підуть неодружені /незаміжні респонденти (49% проти 31% серед одружених).

Читайте також:

Жінка відрізала геніталії сонному чоловікові

Дружина розчленувала чоловіка, бо він забороняв їй спиватися

Топ-10 чоловічих фраз, з яких бісяться жінки

На Херсонщині жінка заколола залицяльника вилами

Повʼязані теми:

Наступна публікація