Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля берегів Південної Кореї знайшли затоплений російський корабель, в якому може бути 200 тонн золота

Вартість скарбів - 133,5 млрд доларів.

Біля берегів Південної Кореї місцеві морські пошуковці знайшли затоплений російський корабель. Кажуть, на його облавку 200 тонн золота, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Крейсер "Дмитрій Донськой" пішов на дно ще під час російсько-японської війни у 1905-му році. Корабель лежить на глибині 434 метри.

Корейці налаштовані підняти його на поверхню і все через чутки, що нібито судно перевозило скарбницю Другої Тихоокеанської ескадри, а це - двісті тонн золота у зливках і монетах вартістю майже 133 з половиною мільярда доларів.

Російські історики, щойно дізнавшись про знахідку, почали запевняти, що ніякої скарбниці на борту не було.

Нагадаємо, 15 березня після вильоту з аеропорту Якутська в Росії ледь не впав транспортний літак Ан-12. Відразу після зльоту у літака відірвало одну зі стулок вантажного люка. На борту лайнера був вантаж дорогоцінних металів - 9 тонн на 21 млрд 600 млн рублів. Злітна смуга аеропорту, навколишні поля і кущі були вистелені злитками золота. Було зібрано 172 злитки, кожен з яких важить 20 кілограмів.

ВідеоУ Японському морі знайшли затонулий російський корабель, на борту якого може бути 200 тонн золота

Біля берегів Південної Кореї місцеві морські пошуковці знайшли затоплений російський корабель. Кажуть, на його борту 200 тонн золота. Крейсер "Дмітрій Донской" пішов на дно ще під час російсько-японської війни у 1905 році. Корабель лежить на глибині 434 метри. Корейці налаштовані підняти його на поверхню. 

У Японському морі знайшли затонулий російський корабель, на борту якого може бути 200 тонн золота

 

Вибір редакції