Біля Опери в Сіднеї зібралося 5 тисяч голих геїв

Біля будівлі Опери в Сіднеї відбулася чергова "гола" фотосесія американця Спенсера Туніка.

Щоб взяти участь в екстравагантній фотосесії американця Спенсера Туніка, на світанку до білих "черепашок" оперного театру в Сіднеї прийшли 5,2 тисячі австралійців, переважно пари нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Цікаво, що спочатку організатори фотосесії очікували наполовину менше моделей, проте масовість створив  фестиваль геїв і лесбійок "Марді Грас", який відбувався в Австралії.

Розставляючи сотні голих людей різного кольору шкіри, віку і вагової категорії, Тунік змушував їх піднімати руки, лягати, обійматися і цілуватися.

Нагадаємо, що авангардист Спенсер Тунік народився в 1967 році. У 1992 році почав фотографувати та знімати оголених моделей під відкритим небом і в громадських місцях, поступово збільшуючи кількість учасників зйомки. З того часу зробив більше 75 тимчасових інсталяцій, що складаються з десятків, сотень і тисяч повністю роздягнених людей. Свої масові інсталяції художник вже проводив в багатьох куточках світу.

Свій власний рекорд американець побив у травні 2007 року, коли для чергового проекту "в стилі ню" в Мехіко зібрав 18 тисяч осіб.

Читайте також:

У Відні на стадіоні поклали 2008 голих тіл

Тисячі оголених в Амстердамі

Гола фотосесія маестро Туніка

Сотні оголених на льодовику

ВідеоБіля Опери в Сіднеї зібралося 5 тисяч голих геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: