Блер гратиме на гітарі

Акустичну гітару подарував британський парламент прем'єр-міністрові Великобританії Тоні Блеру на прощання.

Незвичайний подарунок - акустичну гітару - подарували колеги з британського парламенту прем'єр-міністрові Великобританії Тоні Блеру, який йде цього тижня у відставку.

В понеділок Блер провів останню зустріч з депутатами-лейбористами обох палат парламенту. Він побажав їм зберегти партійну дисципліну і продовжувати займати місце в центрі британського політичного спектру.

На прощання депутати подарували Блеру акустичну гітару із сталевими струнами. Вона є спогадом про студентські роки глави британського уряду. Під час навчання в Оксфордському університеті молодий Тоні Блер навіть грав в музичній групі "Жахливі чутки" (Ugly Rumours).

Заступникові Блера Джону Прескотту, який також йде з поста віце-прем'єра Великобританії на цьому тижні, подарували підставку для келихів. Раніше колеги по Кабінету міністрів піднесли Блеру і Прескотту картини із зображенням їх резиденцій - маєтку Чекерс в графстві Букінгемшир і будівлі Адміралтейства в Лондоні.

Блер і Прескотт з 1994 по 2007 рік займали пости лідера і заступника лідера Лейбористської партії Великобританії, а з 1997 року разом працювали в уряді країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: