Близько 200 млн. дол. за розлучення

Емігрантка з колишнього Союзу виграла найдорожче розлучення в історії США.

Емігрантка з колишнього Союзу виграла найдорожче розлучення в історії США. 

Через декілька десятиліть після переїзду з чоловіком в США всього з 500 в кишені колишня громадянка СРСР відсудила у чоловіка при розлученні 184 млн. За оцінками експертів, це, ймовірно, найбільша в США компенсація, отримана за підсумками розлучного процесу. 

55-річна юрист і власник картинної галереї Майя Польський змогла довести в суді, що була довіреною особою свого чоловіка і тому має право на половину майна. Проте її колишній чоловік, 57-річний Михайло Польський стверджує, що саме завдяки йому, сім'ї вдалося сколотити величезні прибутки, тому він вважає рішення суду несправедливим і збирається його оскаржити. 

Ще в жовтні минулого року суд ухвалив, що Майя має право на половину сімейного майна, який на той момент було оцінено в 176 млн. Проте в понеділок інший суддя скоректував це рішення, взявши до уваги наявність ряду інших активів, завдяки чому оцінка майна значно зросла. Були враховані картини, коштовності, килими і інші предмети розкоші. 

Михайло Польський успішно займався в США енергетичним бізнесом. У 2000 році він продав свою компанію SkyGen Energy, яка була одним з лідируючих незалежних виробників електроенергії, за 450 млн. За словами адвоката Майї Польський, вона задоволена рішенням суду і вважає його справедливим. 

Як заявив журналістам президент Американської академії адвокатів по сімейних справах Гаєтано Ферро, він ще не чув про те, що комусь в США при розлученні вдалося отримати більшу за цю суму.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: