Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мережу обурила жорстокість дівчини.

Блогерка Брук Хоутс, яка часто постила ролики, де грається із собакою, випадково показала відео, на якому б’є його і знущається з нього.

Про це пише Daily Dot.

Брук веде свій канал на YouTube, де часто показує свого песика. Вона збирає багато лайків завдяки веселим роликам, на яких грається із собакою.

Однак тепер від дівчини відписуються через відео, яке з’явилося на її каналі випадково. На ньому видно, як вона намагається записати ролик, але пес заважає їй це зробити. Тоді вона проганяє його, вдаряючи. Так Брук вчиняє кілька разів, притискаючи його до підлоги. Під час одного з ударів вона ще й плює на собаку.

Коли Брук помітила свою помилку, одразу спробувала видалити відео, але користувачі встигли зберегти ролик. Тоді Брук попросила вибачення за свою поведінку. Вона сказала, що дуже любить тварин і повністю визнає, що не мала рацію. Блогерка заявила, що ніколи не била свого собаку, а цього разу у неї був поганий настрій. Однак юзери, схоже, не повірили дівчині.

Нагадаємо, на Рівненщині біля траси Київ-Чоп господар прив’язав та покинув свого собаку. Вівчарку помітили водії та почали телефонувати в поліцію, щоб хтось урятував пса.

ВідеоДобу без води та їжі: на Рівненщині біля траси Київ-Чоп господар прив'язав та покинув свого собаку

Вівчарку помітили водії. Почали телефонувати в поліцію, щоб хтось врятував пса. Приїхали копи, кінологи та зоозахисники. Зляканий собака спершу нікого себе не підпускав, тож небайдужим довелося навіть ночувати поруч з ним. Що нині з покинутим чотирилапим – у сюжеті.  

Добу без води та їжі: на Рівненщині біля траси Київ-Чоп господар прив'язав та покинув свого собаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції