Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Блогерка з Харкова зробила собі татуювання із Зеленським і котиками

У неї також є тату з Кернесом.

Рузанна Щербина з Харкова, фудблогерка та суперфіналістка проекту "Король десертів", вразила своїх підписників в Instagram новим татуюванням. На ньому зображений президент України Володимир Зеленський, який тримає у руках трьох котиків.

"Я обіцяла тату, якщо #Зе виграє. Я зробила. А показати обіцяла після інавгурації! Буде нагадувати мені про те, що людина може все! Сьогодні ти актор і комік, а завтра - глава країни!", - написала вона і додала, що пишається новим президентом, чесними виборами та активною позицією співгромадян.

Тату із Зеленським
Instagram/Рузанна Щербина

Щербина зазначила, що це її 14 татуювання, і Зеленський – не перший політик, зображення з яким тепер буде на її шкірі. До цього дівчина набила собі тату із мером Харкова Геннадієм Кернесом.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЗЕБАНУТАЯ . Подготовку с Кернесом прошла, теперь готова презентовать свою 14ю татуировку, которую я сделала в честь новоизбранного президента Украины- ВОВЫ ЗЕЛЕНСКОГО . Выборы 2019 стали переломными моментом в истории нашей страны. . Нашла старую фотку с Вовчиком . Я обещала тату, если #Зе выиграет... Я сделала А показать обещала после инаугурации! Моя масть будет напоминать мне о том, что человек может всё! Сегодня ты актёр и комик-а завтра ГЛАВА СТРАНЫ! Горжусь нашим президентом, честными выборами и такой активной позицией наших граждан! . На Зеленского возложены большие надежды! И он настроен решительно!:) . Сегодня приехала с самого утра в Мариинский парк! Много людей, чудесная атмосфера и конечно встреча с ПреЗЕдентом!!! . Любим, ждём, верим! Самый красивый президент теперь у нас! А самая милая татуха-у меня!☺️ . Мастер тату: @o__tattoo . #инаугурация #выборыукраина #зе #зепрезидент #зеленский #зеленскийпрезидент #верховнарада #презедентукраины #зеленский2019

Публикация от RUZANNA SHCHERBINA (@kuku.ruzka)

Раніше ми писали, що одна з відданих фанаток Олега Винника, німкеня Anja, ані слова не розуміє українською, або російською, але знає всі композиції співака. А з назвою однієї з них – "счастье" навіть зробила собі татуювання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції