Бодібілдер прикинувся інвалідом

Британський бодібілдер прикинувся інвалідом заради допомоги з інвалідності в розмірі 34 тис. фунтів стерлінгів. Тепер йому загрожує ув'язнення.

Бодібілдер
„Інвалід" навіть підняв над землею 500-кілограмовий автомобіль "Міні"
Британському бодібілдеру Джонатану Стентіфорду загрожує ув’язнення за те, що, будучи абсолютно здоровим, він вимагав надати йому допомогу з інвалідності в розмірі 43 тисяч фунтів стерлінгів, повідомляє телеканал Sky News.

35-річний Стентіфорд скаржився на різкі болі у спині, проте це не перешкодило йому в 2003 році виграти змагання "Найсильніший чоловік графства Корнуолл" і одержати приз у розмірі 300 фунтів стерлінгів.

На конкурсі силачів Стентіфорд протримав на витягнутій руці гирю вагою в 23 кілограми, швидше за всіх подолав смугу перешкод, несучи два важкі газові балони, і зсунув з місця вантажівку.

„Інвалід" навіть підняв над землею 500-кілограмовий автомобіль "Міні" та утримував його в такому положенні більше хвилини. При цьому, виступаючи на змаганні, він продовжував вимагати від властей допомогу з інвалідності, оскільки записався в учасники під вигаданим ім'ям.

Повідомляється, що Стентіфорда вдалося викрити завдяки анонімному доносу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: