Болгарка зробила 15 хірургічних операцій. Тепер вона мріє про найбільші губи у світі

Дата публікації
Перегляди
7172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Болгарка зробила 15 хірургічних операцій. Тепер вона мріє про найбільші губи у світі

Фото: instagram.com/andrea.andrea345

Жінка вже встигла потроїти розмір губ.

Дівчина з Болгарії на ім’я Андреа Емілова Іванова пройшла 15 процедур зі збільшення губ і хоче зробити їх найбільшими у світі, пише Mirror.

22-річна дівчина із Софії відвідала десятки клінік, де проводилися процедури з наповнення губ. Щоб стати більш “модною”, Андреа погодилася лягти під голку 15 разів.

"Мені подобаються мої губи зараз, більше, ніж раніше, і я відчуваю себе дуже добре. Зі своїми великими губами я виглядаю гарніше", - пояснила вона.

Жінка розповіла, що вона спробувала майже всі види наповнювачів для губ. 1 мілілітр гіалуронової кислоти коштують 300 левів (4 тис. грн) у Болгарії.

Андреа зібрала на своїй інстаграм-сторінці більше 16,8 тис. підписників, які активно коментують її зовнішність. Дівчина помітила, що найбільше її бажання збільшувати губи критикують саме жінки.

"У мене широкий кругозір, і я думаю, що люди повинні вільно вибирати, який розмір для них великий або занадто великий. Для мене ж немає меж", - додала Андреа.

Нагадаємо, британська модель Нікі Валентина Роуз має груди дев'ятого розміру, які вона хотіла збільшити до 5000 кубічних сантиметрів. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація