Боржників успішно ловлять на сайтах "В контакте" і на "Одноклассниках"

Любителів марнотратства і не по кишені розкішного життя ловлять "на живця".

У Федеральній службі судових приставів Росії (ФССП) зафіксовано вже чотири випадки успішного використовування соціальних мереж "В контакте" і "Одноклассники" для стягнення боргів і виявлення злісних неплатників.

Любителів марнотратства і не по кишені розкішного життя ловлять "на живця": боржників-чоловіків заманюють на побачення симпатичні дівчата, а дам - імпозантні чоловіки. Проте на місці побачення збіглі боржники потрапляють в справжню засідку, де їх чекають пристави з документами.

Перший раз сайтом "В контакте" скористалися в Забайкалье. Тоді перед підрозділом розшуку стояла банальна задача - знайти боржника, який придбав японську іномарку на гроші свого кредитора, від якого і ховався, використовуючи всі мислимі і немислимі методи.
Кмітливий судовий пристав 29-річна Галина А. заново пройшла процес реєстрації і виклала парочку фотографій, передбачливо відібраних на сайті одного з модельних агентств. Красуня з мигдалеподібними очима настільки захопила 32-річного Михайла С., що він, не замислюючись, запросив дівчину покататися по нічному місту. На перше побачення, як і слід було чекати, чоловік приїхав на іномарці, яку тут же і заарештували.

Не менш повчальна історія відбулася в Кемерово: боржник одержав виконавчий документ від милої дівчини, яка з'явилася перед ним у формі і при погонах. Перед цим близько місяця судовий пристав переписувалася з чоловіком. Чи то страх так охопив Юрія К., чи то небажання більше випробовувати долю, але борг в 60 тисяч рублів він погасив протягом тижня.

А в Москві більшою популярністю користується конкурент "В контакте" - сайт "Однокласники". Цим теж з успіхом користуються пристави.

"Ми самі деколи дивуємося з менталітету наших співвітчизників, - говорить співробітник столичного відділення ФСПП, - ховаються від приставів, від кредиторів, але в мережі викладають все: на яких машинах їздять, де проводять відпустку, з ким відпочивають і працюють".

Враховуючи позитивний результат, ФСПП розповсюдила спеціальний лист по всіх структурних підрозділах країни з вказівкою щільніше упроваджувати цей метод.

Нагадаємо, у соціальній мережі "ВКонтакте" з'явився новий троян.

За допомогою нової шкідливої програми зловмисники вимагають гроші у довірливих користувачів Інтернету.

Програма Trojan.Hosts.75 розроблялася з прицілом на передплатників популярної соціальної мережі "ВКонтакті". Потрапивши на комп'ютер жертви, троян розпаковує на диск спеціальний bat-файл, за допомогою якого потім модифікує файл HOSTS, що використовується у Windows для перетворення символьних імен доменів у відповідні ним IP-адреси.

Читайте також:

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

В Україні можуть закрити "Одноклассники.ru"

Британці заявили права на "Одноклассники.ру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: