Боснієць "розлютив інопланетян": його будинок засипало метеоритами

Дата публікації
Перегляди
2565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Боснієць "розлютив інопланетян": його будинок засипало метеоритами

Радівіл Лаїч / Фото: telegraph.co.uk

У дім боснійця за три роки шість разів потрапляли метеорити. Наразі вчені досліджують магнітне поле навколо будинку боснійця.

Житель Боснії Радівіл Лаїч вважає, що він став об'єктом атаки інопланетян: у його будинок за дивним збігом обставин шість разів потрапляли метеорити.

"Я не знаю, що я зробив, що вони розсердилися, але іншого логічного пояснення немає, - додав він. - Вірогідність стати об'єктом попадання метеорита настільки мала, що, отримавши удар шість разів, я схиляюся до того, що це робиться навмисно".

Будинок Радівіл Лаїча розташований в селі Горні Ладжічі в північній частині Боснії. Перший метеорит потрапив в будинок в листопаді 2007 року. За словами Лаїча, падіння метеоритів завжди відбувалися, коли йшов дощ.

Вчені з Белградського університету підтвердили, що всі камені, що впали на будинок Лаїча, є метеоритами. В даний час вони досліджують магнітне поле навколо будинку Лаїча, щоб зрозуміти причину частого попадання в це місце метеоритів.

Тим часом сам боснієць зміцнив дах і балкон, заплативши при цьому грошима, вирученими при продажу одного з метеоритів в університет у Нідерландах.

Крім того, він визнає, що метеорити принесли в дім не тільки руйнування, але і радість. У будинок боснійця приїжджають люди з усього світу, які цікавляться метеоритами, так що Лаїч навіть збирається обладнати невеликий музей метеоритів у себе в саду.

Читайте також:

В Індонезії метеорит впав на житловий будинок

Російський вчений знайшов "останки інопланетян" на місці падіння Тунгуського метеориту

У метеориті знайшли кристали твердіші за алмази

На місці падіння "латвійського метеориту" знайдене каміння з невідомим металом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація