Бразильські блогери влаштували "вусатий страйк"

Безпосередньою причиною "вусатого страйку" став корупційний скандал навколо спікера Жозе Сарнея, якого звинувачують в тому, що він привласнював державні гроші.

Бразильські блогерів влаштували в мережі акцію протесту, метою якої є відставка голови сенату Жозе Сарнея (Jose Sarney). Сарней, який був першим цивільним президентом Бразилії після падіння військової диктатури в 1985 році, який останнім часом став фігурантом численних корупційних скандалів. І, щоб переконати спікера піти зі свого поста, блогери вирішили використовувати фотографії справжніх, намальованих або приклеєних вусів. Тому що саме вуса асоціюються у кожного бразильця з Жозе Сарнеем - екс-президента ніхто ніколи не бачив без них.

Для того, щоб брати участь в акції Greve do Bigode (вусатий страйк), потрібно відростити вуса (жінкам і дітям - зробити їх з підручних предметів або намалювати), сфотографуватися і відправити знімок за спеціальною адресою. Потім - поміняти всі свої юзерпіки в соціальних мережах і месенджер на "вусаті".

Безпосередньою причиною "вусатого страйку" став корупційний скандал навколо Жозе Сарнея. Спікера звинувачують в тому, що він привласнював державні гроші, сприяв, щоб компанія його сина отримувала держзамовлення і приховував свої доходи від податкових органів.

Читайте також:

В блозі Брітні Спірс з'явилась інформація про її смерть

В Москві дівчину заарештували за "екстремістський" блог

Складено портрет середнього українського блогера

Померла найстаріша блогерша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: