Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бразильський Кен "перевтілився" у жінку і розповів про бажання змінити стать

Він також розповів про чвари з батьками.

Бразилець Родріго Алсвес, більш відомий як "живий Кен", з'явився на відомій нетрадиційній вечірці в образі жінки. Він заявив, що думає над тим, аби змінити стать.

Про це повідомляє Metro.

Такий образ Родріго назвав Джесікою Алвес. Вона вбрана в чорне, з виставленим напоказ бюстгальтером, нафарбованими яскраво-червоною помадою губами та чорним довгим волоссям.

"Я не можу просто пройти по вулиці, щоб хтось не попросив зробити зі мною селфі. Тому я вирішив одягнутися як дівчина, в образі Джесіки, і ніхто не впізнав у мені хлопця з таблоїдів і екранів телепередач", - каже Родріго.

Він додав, що хотів би змінити стать, проте мав дуже серйозний опір з боку батьків, особливо тата. Нещодавно батько заявив синові, що якщо Родріго одягатиметься, мов жінка, він викреслить його із життя. 

"Мій батько покликав мене вчора,але був дуже злий, запитуючи, що відбувається, чому я зайшов занадто далеко з операціями. Я сказав йому, що я незалежна людина, як і був протягом багатьох років, але тоді він сказав, якщо я продовжу одягатися як жінка, він викреслить мене зі свого життя", - зазначив Кен.

Нагадаємо, бразилець Родріго Алвес здійснив більш, ніж півсотні пластичних операцій, аби бути схожим на ляльку Кена, бойфренда Барбі. Але тепер чоловік визнав, що схожості з Кеном він зараз не має, тому вирішив відмовитися від свого "титулу". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції