Бразильський Кен показав усім, як він виглядав до своїх 58 пластичних операцій

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Родріго Алвес, відомий у світі як "Реальний Кен", показав, яким він був раніше.

Родріго Алвес з Бразилії, який відомий у світі як "Реальний Кен", розповів про те, як він став тим, ким став, пише видання Unilad.

Колись він був звичайнісіньким хлопчиком, але постійно порівнював себе із чарівними принцами з казок Діснея. Та була одна проблема – він не був схожий на жодного з них. Та й не був таким вже привабливим. Тому він вирішив взяти все у власні руки та почав перетворення на красеня.

Фото: swns

На це хлопцеві знадобилося 450 000 фунтів стерлінгів та 17 років, протягом яких він переніс 58 пластичних операцій.

Першу він зробив ще у коледжі. На такий крок його підбила впевненість у тому, що він народився в "неправильному тілі".

Фото: swns

І хоча наразі його повністю модифікована зовнішність виглядає вельми неприродно, Родріго стверджує, що "саме зараз його зовнішній вигляд відповідає тому, як він почувається".

У процесі майже 60 хірургічних втручань, що торкнулися майже кожної частини його тіла, чоловіку імплантували біляве волосся на голові, вставили спеціальні філлери в руки та кубики пресу на животі. А після 16 ліпосакцій він нещодавно дізнався, що лікарі більше не можуть робити йому ці процедури, оскільки всі попередні втручання залишили після себе страшні сліди у вигляді рубцевої тканини.

Однак, незважаючи на все описане вище та навіть той факт, що нове тіло та обличчя "Реального Кена" виглядає не зовсім реальними, він сам себе дуже любить. Про що свідчать сотні світлин на його сторінці в Instagram.

Фото: Родріго Алвес

"Люди можуть подумати, що я божевільний. Але це не так. Я звертався за допомогою до психологів. І вони підтвердили, що я народився не в тому тілі", - прокоментував Родріго.

"Я завжди любив моду, але ніколи не міг вписатися в піджак або костюм, тому що моє колишнє тіло не було симетричним. Тепер все змінилося", - каже він.

Нагадаємо, раніше у Мережі з'явилася 19-річна дівчина із Ірану Сагар Табар, яка перенесла 50 пластичних операцій заради того, щоб бути схожою на голлівудську акторку Анжеліну Джолі. Дівчина стверджує, що вона найбільша прихильниця творчості Джолі і готова абсолютно на все, аби бути подібною до неї. Але різниця між двома цими жінками є суттєвою. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація