Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бред Пітт-будівельник. У Великій Британії знайшли “копію” голлівудського актора

Чоловік працює на будівництві і не має відбою від шанувальниць.

Мешканці одного з британських сіл щодня бачать у своїх околицях Бреда Пітта, який лагодить тротуари та дороги. Однак це не голлівудський актор, а Натан Мідс, який зовнішньо дуже схожий на кінозірку.

Натану 33 роки. До того, як йому виповнилося 20 років, він жив спокійно, однак потім до нього почали підходити усе більше незнайомців. Вони робили із ним селфі та просили автограф, однак дуже дивувалися, коли дізнавалися, що це місцевий будівельник.

Натан не бачить своєї схожості з Бредом Піттом, але зі своєю "популярністю" він змирився. Хлопець каже, що через зовнішність не може спокійно прогулятися містом, адже всі дивляться в його бік та проводжають поглядами.

Хоч Натан і схожий на голлівудську зірку, та дохід у нього не такий великий. Він прокладає бордюри, тротуари і проїзди для компанії Bloor Homes в селі Сток-Мандевілл. Цим він заробляє близько 30 тис. фунтів стерлінгів на рік (933 тис. грн). Бред Пітт заробляє за 12 місяців роботи 7,6 млрд. грн.

Однак хлопець отримав, завдяки зовнішності, дещо цінніше. Він знайшов другу половинку - 30-річну менеджерку з роботи із розплідниками Адіель Маккінвен.

Нагадаємо, поліція Лондона арештувала 36-річного чоловіка-двійника зірки серіалу "Друзі" за підозрою у крадіжці пальта, телефона та гаманця у ресторані в Блекпулі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції