Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британець освідчився коханій та подарував їй власну нирку

Чоловік сповістив радісну новину під час подорожі.

У Великій Британії чоловік зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині, у якої серйозне захворювання нирки, і віддав свій орган.

Про це пише Mirror.

27-річний медбрат Альдо Каталді та  22-річна Джеральдін Чінгошо працювали разом в будинку для літніх людей. Незабаром Альдо звільнився, але він і далі продовжував спілкуватися із дівчиною. Згодом він покликав її на побачення. Він дізнався, що за кілька днів до цього у Чінгошо знайшли захворювання нирки, за якого орган працював лише на 20 відсотків.

Дівчина вирішила одразу попередити хлопця і відрадити його від стосунків із нею. Однак Альдо не здався і сказав, що не покине її. Він допомагав їй після важких 12-годинних змін: годував та переодягав її, коли хвороба робила її слабкою.

Коли Чінгошо стало трохи краще, пара вирушила у подорож до Португалії святкувати день народження дівчини. Подарунком стало освідчення Альдо коханій. Того ж дня він дізнався, що зможе стати донором, і сповістив новину коханій.

Нагадаємо, хлопець з австралійського Брісбена зробив пропозицію руки і серця під час дайвінгу на Великому бар'єрному рифі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції