Британець пережив серцевий напад і одружився з нареченою, яка врятувала йому життя під час локдауну: зворушлива історія (фото)

Британець пережив серцевий напад і одружився з нареченою, яка врятувала йому життя під час локдауну: зворушлива історія (фото)

Фото: metro.co.uk

Пара не вірила у те, що в 32-річного Лі може бути серцевий напад.

У Британії пара Емі Доналсон і Лі Стівенсон перед весіллям пережили надзвичайний стрес, коли наречений Лі був близький до смерті після серцевого нападу.

Про це пише Metro.co.uk.

За словами 22-річної дівчини, торік навесні під час першого локдауну через коронавірус всі ресторани і паби були зачинені, тому пара вирішила залишитися вдома в Ньюкаслі і взяти їжу з собою. Проте, раптово 32-річний Лі почав скаржитися на болі в грудях, які посилювалися і незабаром поширилися на його руки. Чоловік не хотів викликати швидку допомогу, бо турбувався про те, щоб не потрапити до лікарні під час пандемії, аби не займати чиєсь ліжкомісце. 

"Ми поґуґлили симптоми і трохи запанікували, коли прочитали, що вони можуть бути ознакою серцевого нападу, але подумали, що це не так, тому що він був такий молодий, і він наполягав, щоб я не телефонував до служби 999, щоб викликати швидку допомогу", - пояснила Емі.

Зрештою чоловіку ставало гірше і вони все ж викликали медиків. Поки "швидка" їхала дівчина почати штучне дихання коханому.

"Його обличчя виглядало сірим, і він просто ковтав воду. Лі нарешті ліг спати, але я дуже хвилювалася і продовжувала перевіряти його кожні п'ять хвилин. Коли я увімкнула світло, я просто запанікувала - він не відповідав на мій крик, і його очі закочувалися назад", - згадує дівчина.

У лікарні все ж виявилося, що у 32-річного чоловіка права коронарна артерія була повністю заблокована, що викликало у нього серцевий напад, а потім зупинку серця.

"Емі врятувала мені життя. Але коли я дізнався, я був просто схвильований і вражений тим, наскільки неймовірно вона зробила це. Але я також почувався винним через те, що Емі довелося пройти через це, і намагався впоратися з думками про те, через що вона пройшла, бачачи мене таким", - розповідає Лі.

Після лікування, британцеві вдалося навіть повернутися до занять у спортзалі, щоб поліпшити свою фізичну форму. А від лютого 2021 року Лі почувається добре і 12 червня пара одружилася після того, як їхнє весілля скасовувалася чотири рази під час пандемії.

"Коли ми одружилися, я був такий радий, що нарешті отримав це кільце на її пальці - і день нашого весілля був дуже емоційним, тому що я просто продовжував думати, що, можливо, мене не було б тут, щоб одружитися з жінкою, яку я люблю", - додав він.

Весілля Емі Доналсон і Лі Стівенсон / Фото: metro.co.uk

Як повідомлялося, чоловік із Великої Британії хворів на коронавірус 10 місяців, протягом недуги його сім разів госпіталізовували і він здав 42 позитивних тести. Це є найтривалішим перебігом коронавірусу. Його дружина п'ять разів починала готувати похорон.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація