"Найкращу роботу в світі" отримав британець

У конкурсі на посаду наглядача острова Гамільтон переміг британець. Він буде годувати черепах, вести блог острова та відкривати нові туристичні місця. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Бен Саутхолл
BBC
Туристична компанія Tourism Queensland оголосила ім'я переможця конкурсу серед претендентів на посаду наглядача австралійського острова Гамільтон.

Ним став працівник добродійної організації з Великобританії Бен Саутхолл. Організатори конкурсу, який стартував в січні цього року, назвали відкриту ними вакансію "найкращою роботою в світі".

Саутхолл почне виконувати свої обов'язки, серед яких називаються ведення блогу з фото- і відео матеріалами годування черепах, а також пошук нових привабливих для туристів місць на острові, вже 1 липня. Серед вимог до кандидата називалися вміння добре плавати, знання англійської мови і тяга до пригод. Організатори пообіцяли заплатити наглядачеві Гамільтона більше ста тисяч доларів за півроку перебування на острові.

Жити Саутхолл буде в комфортабельному будинку з виглядом на лагуну. Працедавці завірили, що виконання своїх обов'язків у наглядача острова взайматиме не більш 12 годин на місяць.

Окрім Саутхолла на "найкращу роботу в світі" претендували ще 15 людей, відібрані серед 34 тисяч кандидатів, що надіслали в Tourism Queensland свої резюме. У квітні організатори оголосили імена 16 фіналістів, яким і належало поборотися за відкриту вакансію.

В інтернет-голосуванні лідирувала Клер Ванг з Тайваню. Проте за підсумками чотириденної співбесіди з претендентами, що проходила безпосередньо на острові, дівчина поступилася першим місцем кандидатові з Великобританії.

Нагадаємо, що в шорт-ліст, що складався з 50 імен, потрапила росіянка Юлія Яловіцина, якій на деякий час навіть вдалося піднятися в списку претендентів на перше місце.

Проте, вона була змушена припинити боротьбу за "кращу роботу в світі" у зв'язку зі скандалом, що розгорівся через появу в Інтернеті відеоролика порнографічного характеру з її участю. Чоловік номінантки звинувачувався у створенні та розповсюдженні порнографії.

Читайте ткож:

Вінницькі пенсіонерки оголосили бойкот рокам

Китайським чиновникам наказали викурювати 230 тисяч пачок цигарок на рік

Працівницям польського МЗС заборонили міні-спідниці та декольте

Комуністи Петербурга зажадали 1 млрд за моральний збиток від кольорового Штірліца

Відео"Кращу роботу" отримав британець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: