Міноборони Британії розсекретило документи про НЛО

Міністерство оборони Великобританії обнародувало документи про зустрічі з НЛО, з яких знято гриф "таємно".

У листопаді 1989 року британка повідомила, що з нею заговорив чоловік, котрий назвався прибульцем. За її словами, вона бачила величезний сферичний летючий об’єкт, що світився білим та оранжевим кольором.

Двоє диспетчерів аеропорту "Хітроу" повідомили, що бачили великий об’єкт трикутної форми чорного кольору, котрий спочатку не рухався, а потім відлетів.

Схожий об’єкт було помічено у графстві Лінкольншир.

У листопаді 1990 року екіпажі шести літаків Tornado британських ВПС доповіли про побачений ними "гігантський НЛО", що обігнав їх над Німеччиною.

Пілоти винищувачів вирішили, що це були випробування таємного американського літака, невидимого для радарів. Але насправді це були палаючі рештки радянської ракети, що виводила на орбіту супутник.

31 березня 1993 року в чисельних рапортах повідомлялося про появу над південно-західною Англією рухомих вогнів, що пізніше виявилися слідами падіння російського супутника з серії "Космос".

Починаючи з 1980-х років британські військові пілоти намагалися збивати НЛО у небі країни. ВПС атакували не усі НЛО, а лиш ті, що могли нести загрозу. У більшості випадків конкретне рішення приймав пілот.

Збити НЛО так і не вдалося.

Деякі зустрічі, відображені в опублікованих документах, досі не пояснені.

Наприклад, повідомлення про контакт англійки з прибульцем, котрий сказав, що круги на полях були зроблені його літальним апаратом під час приземлення.

За словами прибульця, він заговорив з нею, оскільки йому важливо встановити контакт із землянами, хоча робити це йому було заборонено.

Коли жінка поспішила додому, вона почула за спиною голосне гудіння, а коли обернулася, побачила величезний НЛО, що піднявся над полем та зник з очей.

1992 року працівники лондонського аеропорту "Хітроу" бачили об’єкт, що по формі нагадував бумеранг, котрий зник у променях ранкового сонця.

Читайте також:

NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті

Над Харковом літало НЛО

Українці зможуть побачити зорепад

Інопланетяни облетіли всю Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: