Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британка викрила зраду чоловіка завдяки трансляції матчу і помстилася за це

Вона продала його коштовну колекцію.

Чоловік з Англії збрехав дружині, і замість роботи відвідав стадіон, де відбувався матч. Дружина побачила його у прямій трансляції, пише The Sun.

Шеллі Коен з Воррінгтона одружена із Полом, який захоплюється футболом і не втрачає можливості  піти на якийсь матч. У цей час жінка сидить із дітьми вдома, і їй рідко вдається провести час із чоловіком.

Пол, як і зазвичай, вирішив збрехати дружині, і пішов на гру улюбленої команди "Манчестер Сіті". Йому майже вдалося приховати свій похід на матч, однак подруга Шеллі викрила його. Вона зателефонувала подрузі і сказала увімкнути трансляцію. Дружина стала свідком ошуканства: вона побачила свого чоловіка на стадіоні, який до того ж, нібито пішов туди не сам. Поруч сиділа білявка, яка поклала йому руку на плече.

Зі злості Шеллі миттю дістала коштовну колекцію, яку Полу передав у спадок батько. Там були раритетні футбольні речі, зокрема, колекція з квитків і афіш різних років, які коштували понад 45 тисяч фунтів (1,5 млн грн).

Розлючена жінка все сфотографувала і виставила на продаж за символічні п'ять фунтів (169 грн). Їх одразу ж придбали. Чоловік помітив, що хтось здійснював дії з його акаунту на сайті з продажу і зрозумів, що жінка все продала.

"Я негайно подзвонив Шеллі і дізнався, навіщо вона це зробила. Дружина мені все розповіла”, - сказав він. - Так, я справді був на грі. Але я не знаю цю жінку, вона просто сиділа позаду мене".

Жінка ж сказала, що жалкує лише про те, що продала усе одразу. Вона вважає, що потрібно було залишити частину для того, щоб продати у разі повторної брехні чоловіка.

Нагадаємо, в австралійському місті Сідней розлючена жінка помітила машину чоловіка біля борделю і вирішила помститися йому, засунувши в салон авто драбину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції