Британка, яка курила 95 років, відмовилася від шкідливої звички

102-річна англійка заявила, що куріння її більше не приваблює, бо псує зір і вже за кілька років вона може не побачити цигарки.

Англійка Вінні Ленглі, яка курила 95 років, змогла відмовитися від шкідливої звички.

Вона вирішила кинути курити у свій 102-й день народження. "Мене це більше не приваблює", - сказала журналістам колишня співробітниця пральні самообслуговування в Кройдоні на півдні Великого Лондона.

За словами жінки, першу затяжку вона зробила ще на початку Першої світової війни в 1914 році. "Тоді, а також у Другу світову війну, коли в Лондоні падали німецькі бомби, курив багато хто, щоб дати раду зі стресом, - згадує Ленглі. - Ми не замислювалися про те, як це відіб'ється на здоров'ї".

Ленглі визнала, зараз у неї швидко псується зір. "Через кілька років, можливо, вже не побачу самої сигаретної пачки", - сказала вона.

Англійка пережила свого чоловіка, що помер у 1968 році, і сина, який помер чотири роки тому у віці 72 років.

Тим часом, для багатьох людей кинути палити - вчинок майже неможливий. Один британець для цієї мети навіть вирушив на безлюдний острів. "Це мій останній шанс", - прокоментував він своє рішення.

Нагадаємо, що уряд України розробив програму щодо зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров'я населення на період до 2012 року. Обсяг фінансування складе 6,7 млн грн.

Читайте також:

Світ бореться з курінням (відео)

Напівсліпий інвалід лікувався курінням конопель

Пес бореться з курінням (відео)

З 1 жовтня цигарки подорожчають на чверть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: