Британки б'ють чоловіків по голові подушкою, лікуючи від хропіння

Дата публікації
Перегляди
1576
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британки б'ють чоловіків по голові подушкою, лікуючи від хропіння

Від хропіння лікують / Фото: lifehackery

Виявилося, що чоловіків, які заважають спати хропінням, треба бити подушкою по голові та боляче щипати.

У Великобританії з'явився новий засіб позбавлення від хропіння, стверджують дослідники з Лондонського університету, - подушка, вірніше – удари по голові. Більшість жінок стали вдаватися до неординарних способів, щоб змусити партнерів припинити видавати гучні горлові звуки під час сну.

Леді різного віку розгорнули справжню битву за нормальний нічний відпочинок, вважає глава роботи доктор-психолог Кіра Вельшманн. В опитуванні взяли участь 4000 жінок від 20 до 45 років.

З'ясувалося, що кращим засобом від чоловічого хропіння, вони визнали удари по голові подушкою і різкі щипки. Експерти проаналізували отримані дані і встановили, що на одного хропуна за ніч доводитися близько 12 подушкових атак і понад 40 вельми болісних щипків. Представниці прекрасної статі також пояснили чоловікам, що працюють нітрохи не менше, а іноді і більше своїх других половинок, тому мають повне право виспатися. І якщо партнер не хоче лікувати хропіння, то нехай отримує за це подушкою!

Спостерігати за тим, як хропун-чоловік блаженно спить, просто нестерпно, повідомила третина дам, які відповіли на запитання фахівців. Багато жінок пробували спати окремо від своїх других половинок, але тут вже обурювалися чоловіки, які звикли до тепла жіночих тіл.

Читайте також:

Хропіння священика врятувало шведа від самогубства

"Хропуни" підривають здоров'я партнерів

Хропіння бабусі виявилось гучніше за мотор літака

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1576
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація