Британська дівчинка утримала на обличчі 25 равликів

Дев'ятирічна британка, що володіє неймовірним даром утримувати на обличчі більше двох десятків равликів, потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Тіана Уолтон стала світовою рекордсменкою в досить незвичайній сфері: на обличчі дівчинки умістилися 25 слизьких равликів. Раніше почесний титул "тримача равликів" належав австралійцеві Ліаму Кенні, здатному утримати на 15.

Згідно з умовами змагання, у маленької рекордсменки була всього хвилина, щоб посадити слизьких тварин на обличчя. Потім вона закинула голову і протрималася протягом десяти секунд. Всіх равликів, що впали на землю протягом цього часу, судді не зараховували.

Попередній особистий рекорд Уолтон - всього дев'ять равликів. Результату, який приніс їй всесвітню популярність, дівчинка досягла шляхом виснажливих тренувань. "Я не гидлива", - ділиться вона секретом свого успіху.

На питання, чи боїться маленька любителька равликів конкуренції, Уолтон відповіла: "Не думаю, що багато хто садитиме собі на обличчя равликів!" Тіана розповіла журналістам, що її завдатки рекордсменки сформувалися завдяки прикладу і допомозі батьків. Так, ім'я мами дівчинки, Томмі, у 1980 році було занесене до Книги рекордів Гіннеса за те, що вона виростила найбільший лимон. Вага плоду складала майже 1760 грамів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: