Британська контррозвідка шукає нового агента через Інтернет

Служба безпеки Британії вирішила "матеріалізувати" відомого героя кіноепопеї про Джеймса Бонда - спеціаліста з техніки агента Q.

Служба безпеки Великобританії, відома як МІ-5, оголосила відкритий конкурс на посаду старшого радника з науки і розмістила оголошення про вакансію на своєму Інтернет-сайті.

Кандидат на посаду має володіти "науковим досвідом світового класу", "відмінними стратегічними навиками", "видатними навиками впливу на людей і комунікації", "досвідом управління критичними процесами в складній обстановці".

В оголошенні зазначається, що МІ-5 шукає "старшого радника з науки, який очолюватиме і координуватиме наукову роботу Служби безпеки з тим, щоб вона продовжувала спиратися на висококласні наукові і технологічні знання".

Кандидати повинні мати бездоганне походження: отримане з народження або набуте британське громадянство, як мінімум одного з батьків - британця і проживати у Великобританії не менше дев'яти з десяти останніх років.

Зарплата майбутнього агента не розкривається. Утім, вказується, що переможцеві конкурсу буде запропонований "конкурентноздатний пакет" і дво- чи триденний робочий тиждень.

Заявки на роботу в MI-5 приймаються до 24 квітня. Наразі на сайті організації розміщені оголошення про тринадцять різних вакансій - від психологів і комп'ютерних фахівців до офіцерів контррозвідки і лінгвістів, зокрема із знанням арабської і чеченської мов.

Британські журналісти іронізують, що уряд країни вирішив "матеріалізувати" відомого героя кіноепопеї про Джеймса Бонда - немолодого фахівця з хитромудрих технологічних пристосувань "Q", який, проте, працюватиме не на розвідку, а на контррозвідку. У фільмах про Бонда винаходи агента Q допомагали головному героєві виплутатися з критичних ситуацій.

Читайте також:

Вчені створили детектор брехні у формі браслету

Китайські кібершпигуни вкрали документи Далай-лами

Дівчина Бонда роздяглась

В самоварі у королеви Британії могли бути "жучки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: