Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британська пара знайшла серед мотлоху 90-річну коробку з-під бісквіта і розбагатіла

Знахідку оцінили англійські колекціонери.

У Великій Британії подружжя пенсіонерів розібрало шафи, щоб позбутися від мотлоху, і знайшло цінну коробку з-під печива. Завдяки їй вони розбагатіли.

Про це пише The Birmingham live.

Літня пара вирішила прибрати в шафі, адже там назбиралося багато непотрібних речей. Раптом вони знайшли коробку від бісквітної фабрики Huntley & Palmers. Жартома вони відправили бокс на безкоштовний захід, де оцінюють антикваріат. Знахідкою зацікавились колекціонери. Банка, якій 90 років, зроблена в формі двоповерхового червоного автобуса з пасажирами та водієм. Одяг намальованих людей і вигини транспорту характерні для Лондона 20-х років.

Експерти оцінили коробку у близько 1,5 тис. фунтів (48,1 тис.грн). Вони пояснили, що бокси цієї фірми цінні своїм дизайном.

Жінка успадкувала упаковку від мами, а вона - від свого двоюрідного брата, який раніше керував магазином на розі в районі Донкастера.

Нагадаємо, у квартирі однієї француженки знайшлася картина ранньої епохи Відродження, яку написав флорентійський живописець Чімабуе. Її назва - "Увінчування терновим вінцем". Вона висіла у жінки на кухні над плитою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції