Британська поліція 6 років шукала того, хто залишав у селі пакети з грошима. Таємничі спонсори самі прийшли до правоохоронців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Благодійники хотіли поділитися грошами з жителями села.

В англійському графстві Дарем місцева поліція шість років шукала таємничого дарувальника, який залишав пакети з грошима для жителів шахтарського села Блекхолл-Кольєр. У кожному пакеті було близько двох тисяч фунтів стерлінгів. Всього з 2014 року жителі виявили та віднесли до поліції 13 таких пакетів. Про це повідомляє видання The Guardian.

Правоохоронці намагалися з'ясувати особу невідомого благодійника через банки, перевіряли відбитки пальців, але не знайшли жодних слідів.
Поки в кінці грудня 2019 року, під Різдво, спонсори (їх було двоє), самі розкрили себе поліції. Вони відповіли на низку запитань, на які не зміг би відповісти ніхто, крім тих самих дарувальників. Вони зажадали зберегти анонімність, пояснивши це тим, що подяка та увага їм не потрібні. 
Поліція повідомила тільки те, що вони не живуть у тому селі, в якому з’являлись пакунки з грошима.

Detectives have thanked honest residents who have repeatedly handed in bundles of cash which keep mysteriously turning...

Опубліковано Durham Constabulary Понеділок, 18 листопада 2019 р.

Кілька років тому анонімні дарувальники "раптово розбагатіли". Тоді вони вирішили поділитися зайвими грошима з жителями Блекхолл-Кольєр. Одним з дарувальників була жінка. За її словами, вона відчула "емоційний зв'язок" з жителями села, після того як їй надали якусь допомогу (невідомо, що саме). Ймовірно, спочатку благодійники діяли незалежно один від одного, але незабаром об'єднали сили. Часто вони ховалися поруч з місцями, де залишали пакети, щоб бути впевненими, що гроші точно підберуть.

Поліцейські раді, що таємниця розкрита, а також вони пишаються чесністю жителів села, які повернули майже всі знайдені гроші.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США чоловік виграв 344,6 млн доларів завдяки печиву із передбаченням усередині, яке йому подарувала онучка. 

Відео Італійська благодійна організація влаштувала у Римі великий святковий обід

Запросили на нього мігрантів, безхатьків та незаможних. І, хоча такий захід влаштовують вже не вперше, цьогоріч його зробили особливим - організатори вирішили ще й подбати про екологію та відмовились від пластикового посуду.  

Італійська благодійна організація влаштувала у Римі великий святковий обід

Залиште свій коментар

Вибір редакції