Британська поліція випустила інструкцію про правила поведінки з відьмами

Дата публікації
Перегляди
1935
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британська поліція випустила інструкцію про правила поведінки з відьмами

Ілюстрація / Фото: Аlamy

Поліція Британії опублікувала інструкцію, в якій прописані правила поведінки громадян з відьмами, язичниками та сектантами.

Британська поліція випустила 300-сторінкову інструкцію, яка пояснює правоохоронцям, як слід спілкуватися з відьмами, язичниками, друїдами, шаманами і членами інших язичницьких сект.

Наприклад, поліцейським не рекомендується відбирати у відьми спеціальний кинджал, який, як написано в інструкції, може бути сприйнятий як холодна зброя, однак таким не є.

Не слід також торкатися до відьмацької "Книги тіней", яку можна впізнати за інкрустованою обкладинкою. Для власниці вона може мати "спеціальну і особисту цінність".

В інструкції також говориться, що не треба панікувати, побачивши голого чоловіка зі зв'язаними руками і пов'язкою на очах, тому що він може бути частиною язичницького ритуалу.

"Ритуал проводиться з повної згоди людини", - йдеться в інструкції, тому правоохоронцям не рекомендується кидатися на допомогу "постраждалому".

Інструкція також пояснює язичницькі терміни, пояснює значення свят язичницького календаря.

У поліції говорять, що ця інструкція не є обов'язковою для прочитання, однак при необхідності поліцейські можуть ознайомитися з нею в будь-який момент, оскільки вона опублікована на внутрішньому сайті поліції.

Читайте також:

Скотланд-Ярд навчать шукати злочинців через Facebook і Twitter

На честь Хелловіну європейцям продають екологічно чисті труни

Мешканці непальського селища поклоняються чотирирукій дитині як богу

В Лондоні викопали "відьомську пляшку"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1935
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація