Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британська порнозірка припинила навчання у виші через образи від студентів і лекторів

Дівчину почали зневажати через її професію.

Британка Елла Г’юз, яка працює порноакторкою, зазнала ненависті одногрупників, і через це покинула навчання в університеті.

Про це пише The Sun.

24-річній дівчині Еллі Г’юз не вистачало коштів, щоб сплатити рахунки за навчання в Університеті Саутгемптона Солент, де вивчала право. Для цього дівчина зважилася на роботу вебкам-моделлю. Згодом дівчина потрапила до порноіндустрії. Тут вона постала дівчиною, роль якої було приймати ляскання іншими акторами.

Спочатку до такої роботи Елла ставилася скептично, однак зізнається: перше відео було "найкращими 20 хвилинами її життя". Цей ролик з її участю набрав понад чотири мільйони переглядів.

Відтоді Г’юз пішла далі кар’єрними сходинками і отримала багато нагород. Також вона стала однією з трьох найкращих акторок Великої Британії. За день дівчина заробляє до 400 фунтів стерлінгів (13,3 тис. грн), а за рік Елла отримує до 30 тис. фунтів стерлінгів (понад 1 млн. грн). Однак через таку роботу дівчина втратила чимало друзів. В університеті ж її почали називати "повією".

Елла припинила ходити на лекції, однак образи почали “литися” і в соціальних мережах. До студентів приєдналися і лектори: вони закликали дівчину відмовитися від навчання, зазначивши, що “порно та закон несумісні”. Елла піддалася тиску і забрала документи.

Дівчина знайшла інше місце навчання, адже дуже хоче отримати ступінь в галузі юриспруденції.

Нагадаємо, дівчина із США Крістал ді Грегоріо-Бассетт працювала в порноіндустрії, але церква кардинально її змінила й порноакторка подалася у проповідниці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції