Британська преса зробила Черновецького веселим педофілом

Фотографія київського мера ілюструє статтю британського видання про перевірку педофілів на детекторі брехні.

Скріншот Mirror
mirror.co.uk
Скріншот Mirror. Фото Черновецького ілюструє статтю про педофілів
Київський мер Леонід Черновецький потрапив у міжнародну пресу. Цього разу – у несподіваному ракурсі навіть для свого скандального іміджу. Його фотографія ілюструє статтю про педофілів у британському таблоїді Mirror.

Інтернет-версія Mirror розмістила матеріал про педофілів, яких перевіряють на детекторі брехні. Таким чином британська влада розраховує попередити рецидиви злочинів: за результатами тесту з'ясовується, чи думає педофіл про напад на чергову жертву, і від цього залежить, чи залишиться він у в'язниці, чи його випустять на волю.

Найнесподіванішим поворотом історії, опублікованої виданням, стала її ілюстрація. У статті розміщено фото київського мера Черновецького. Щоправда, його обличчя ретельно заретушовано, але в Україні, мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не впізнала "мера усіх киян".

Крім того, таке саме фото Черновецького розміщене на сайті BBC у статті про те, що київському градоначальнику призначили психіатричну експертизу.

На фото у Mirror Черновецький з радістю проходить ту саму процедуру, що й британські педофіли. Чому він став "героєм" цієї історії, достеменно невідомо. Але можна припустити, що помилка сталася, коли журналісти почали шукати фото для ілюстрації свого матеріалу в Інтернеті.

Забивши в пошуковику слова "lie detector", редактори отримали картинку з зображенням київського мера, який довго намагався запровадити в життя ідеєю перевірки чиновників за допомогою детектора брехні. І якось навіть пройшов цю процедуру сам.

Читайте також:

Черновецького нарешті вилікували. Він повертається з відпустки

Черновецький продає свої пісні в Інтернеті по 77 гривень

Черновецький щось вигадає, щоб довести свою "нормальність"

Черновецького відправили на психіатричну експертизу

Лотерея від Черновецького: приз - поцілунок з мером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: