Британське МВС рекламувало японський порносайт

Офіційна інтернет-сторінка МВС Великобританії розмістила посилання на японський порнографічний сайт.

МВС Великобританії розмістило на своєму сайті посилання, що відправляє користувачів на японський порнографічний ресурс з цілою низкою видовищних фотографій.

Про це 7 квітня повідомила газета Telegraph.

Представники МВС заявили, що це посилання було розміщене хакерами.

Посилання було розміщене на сторінці, де розміщені нові правила для провайдерів, котрих зобов’язали зберігати дані про обмін електронною поштою та дзвінки користувачів інтернет-телефонії.

Зазначимо, що звістка про цей неприємний для британського МВС факт надійшла не від служби безпеки сайту.

Повідомили про неподобство звичайні громадяни, котрі вивчають інформацію на сайті, а також проглядають розміщені зовнішні посилання.

Відвідувач сайту, що потрапив на японський порноресурс за посиланням сайту МВС, повідомив про це телеканал ВВС, а він, в своєю чергою – чиновників міністерства.

Посилання що повинно було вести на сайт експертної організації з надання інтернет-послуг, але спрямовувало користувачів на японський порнографічний ресурс, було негайно видалено.

Зазначимо, що останнім часом почастішали такого роду порно-скандали довкола МВС Великобританії.

Всього близько тижня тому британська газета Daily Mail опублікувала замітку, в якій розповідалося, що міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт сплачувала фільми для дорослих своєму чоловікові за рахунок бюджетних коштів.

Скандал розгорівся після того, як стало відомо, що за допомогою комп'ютера міністра внутрішніх справ країни були замовлені два фільми для дорослих, і, таким чином, рахунок за них (приблизно 67 фунтів стерлінгів, близько 100 доларів) був сплачений з бюджетних коштів.

Як стало відомо пізніше, самій Сміт, за її словами, не було вдома на момент події, що сколихнула всю країну, і яка, на думку Daily Mail, може коштувати міністрові її поста.

Чоловік та одночасно помічник Сміт – Річард Тімні, як і сама глава МВС, публічно вибачились за скачування порно на гроші платників податків.

Міністр пообіцяла повернути до бюджету країни 67 фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Крістіна Річчі зніметься в порнокомедії

СБУ накрила мережу порностудій, які заробляли 100 тис. дол. на місяць

Кріс Браун шантажує Ріанну порнухою за її участю

Бойовика, який допомагав терористам, катували порнофільмами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: