Перейти до змісту
Британські копи схопили улюбленця Мережі – злочинця-двійника зірки серіалу "Друзі"

Британські копи схопили улюбленця Мережі – злочинця-двійника зірки серіалу "Друзі"

Його фото викликало бурхливу реакцію користувачів і стало вірусним.

Поліція Лондона арештувала 36-річного чоловіка-двійника зірки серіалу "Друзі" за підозрою у крадіжці пальта, телефона та гаманця у ресторані в Блекпулі 20 вересня.

Про це правоохоронці повідомили у Twitter.

Його фото з ящиком пива, яке облетіло Мережу, копи взяли з камер відеоспостереження магазину, до якого він завітав після злочину.

Нагадаємо, 23 жовтня поліція британського міста Блекпул опублікувала фото підозрюваного у крадіжці, обличчя якого було дуже схоже на обличчя актора Девіда Швіммера. Це фото викликало бурхливу реакцію користувачів і стало вірусним.

На розшук злодія відповів і сам Швіммер. На своїй сторінці у Twitter актор оприлюднив відео з продуктового магазину у Нью-Йорку, на якому він несе ящик з пивом точнісінько як схожий на нього злочинець і навіть повторює вираз обличчя свого "двійника".

Відео У британському Блекпулі поліція шукає злодія, схожого на актора серіалу "Друзі"

Таку деталь помітили користувачі Facebook, куди правоохоронці виклали фото підозрюваного. Грабіжник поцупив коробку з пивом в місцевому ресторані. У відповідь актор Девід Швіммер опублікував відео, де жартома виносить схожий пакунок, але вже у нью-йоркському супермаркеті. 

У британському Блекпулі поліція шукає злодія, схожого на актора серіалу "Друзі"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин